4-място за 16-годишните в Мини Купа на България!
23 фев 2026 : 14:12, Подрастващи
От петък до неделя, паралелно с Купата на България при мъжете, се проведе Мини Купа на България за момчета до 16 години.Нашият отбор се класира на 4-то място в надпреварата.
Възпитаниците на Еми Ушагелова загубиха полуфинала от
Академик, който впоследствие спечели трофея.
В мача за бронза момчетата ни не успяха да се противопоставят на
Черно море Тича и допуснаха поражение с 99:73.
